-32%

Безсумнівно кращий помічник для в’язальниць! Клубок з пряжею завжди буде надійно зафіксований в одному місці, в процесі в’язання нитки не будуть сплутуватися і бруднитися, а будуть рівномірно подаватися, заощаджуючи ваш час і зусилля.
Матеріал: дерево.
Розміри зовнішні: висота - 17см, ширина - 23см, глибина - 13см. Діаметр палички 8мм. Внутрішня відстань між стійками 18,5см. Відстань від основи до палички 11см. Товщина дошки 2см.
Вага: 0,6кг.
Покриття: акриловий лак.
Матеріал: дерево.
Розміри зовнішні: висота - 17см, ширина - 23см, глибина - 13см. Діаметр палички 8мм. Внутрішня відстань між стійками 18,5см. Відстань від основи до палички 11см. Товщина дошки 2см.
Вага: 0,6кг.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для швейних приналежностей |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Стан | Нове |
| Тип | Органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670,08 ₴









