
Піднос дерев'яний ПДС-002002
17 073 ₴
11 609,64 ₴
- В наявності
- Код: ПДС-002002
Набір з трьох знімних підносів на стійці.
Дуже зручна річ, а також - ідея для подарунка! Проста, міцна і надійна конструкція.
Матеріал: дерево.
Розміри піддона: довжина - 55см, ширина - 33см, висота - 4см. Розміри зовнішні: довжина - 55см, ширина - 42см, висота - 60см.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | шліфований, екологічно чистий, Ручна робота |
- Ціна: 11 609,64 ₴


