
Столик-піднос для сніданку СТП-002702
7 060 ₴
4 800,80 ₴
- В наявності
- Код: СТП-002702
Дуже зручна річ, а також - ідея для подарунка! Можна використовувати як підставку для ноутбука, для подачі сніданку, для настільних ігор, для занять з дитиною, зручно взяти з собою в дорогу або на відпочинок на природі і т.д. Можна поставити на ліжко, що робить дуже зручним чаювання в ліжку або роботу за ноутбуком. При необхідності Ви можете його скласти або розкласти, що дозволить зробити собі максимальний комфорт.
Матеріал: дерево.
Розміри зовнішні: довжина - 60см, ширина - 35см, висота - 6см (в складеному стані).
Висота до стільниці в розкладеному стані - 20см.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | З ніжками |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 4 800,80 ₴




