-32%

Лоток для борошняних виробів ДСТ-000600
3 226 ₴
2 193,68 ₴
- В наявності
- Код: ДСТ-000600
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев’яний лоток для викладки виробів з борошна (вареників, пельменів).
Щоб полегшити процес заготовки домашніх борошняних виробів, зручно використовувати універсальний лоток. Дизайн виробу дозволяє ставити лотки один на одного, при цьому вміст лотка не дотикається до верхнього ярусу. На такому лотку зручно розміщувати і навіть заморожувати вареники, пельмені, пиріжки, манти, і інші продукти.
Матеріал: бортики - сосна, робоча поверхня - шліфована фанера 8мм.
Розміри зовнішні: 30х23см. Висота бортиків 4см, ширина - 15мм.
Виріб відшліфовано і не оброблено лакофарбовим покриттям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток для борошняних виробів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193,68 ₴





