-32%

Хлібниця стане оригінальним доповненням в сервіровці вашого обіднього столу. Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, як в кафе, так і в піцерії або вдома на кухні.
Розміри зовнішні: довжина - 27см, ширина - 14см, висота - 11см.
Матеріал: дерево.
Вага: 0,6кг.
Покриття: акрилова фарба.
Розміри зовнішні: довжина - 27см, ширина - 14см, висота - 11см.
Матеріал: дерево.
Вага: 0,6кг.
Покриття: акрилова фарба.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 14 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Кошик-хлібник |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 581,68 ₴








