
Настінна полиця НСП-000152
3 595 ₴
2 444,60 ₴
- В наявності
- Код: НСП-000152
Колись забуті настінні полиці тепер знову на піку популярності і все частіше використовуються для декорування стін, використовуючи як в єдиному екземплярі так і в декількох, створюючи цілі композиціі. Розміри зовнішні: висота - 60см, глибина - 15см, ширина - 13см.
На стіну кріпиться за допомогою двох потайних кріплень.
Вага: 1кг.
Матеріал: дерево.
Покриття: акрилова фарба.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 2 444,60 ₴







