
Дерев'яна ширма ШДР-501312
116 185 ₴
79 005,80 ₴
- В наявності
- Код: ШДР-501312
Дерев’яна розкладна ширма-гармошка, прекрасно виконує функцію самостійного арт-об'єкту в приміщенні, а так само для зонування простору. І це зовсім не дивно, адже ширма - найлегший і красивий спосіб змінити і надати особливий шарм простору, і цим гріх не скористатися!
Ширми знайшли своє місце не тільки в квартирі, але і в офісах, спа-салонах, косметологічних кабінетах. За ширмою можна організувати мобільне робоче місце в офісі, заховати роботу майстра з клієнтом в салоні, перукарні. Також вона може послужити фоном для оригінальної фотозони.
Розміри зовнішні: висота - 180см, ширина - 50см, глибина - 4см (розміри однієї секції).
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота ширми | 1800 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення екрана | натуральне дерево |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Товщина ширми | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина однієї секції ширми | 500 мм |
| Ширина ширми | 2500 мм |
- Ціна: 79 005,80 ₴


