
Стійка вішалка для одягу СВО-004103
24 313 ₴
16 532,84 ₴
- В наявності
- Код: СВО-004103
Стійка вішалка для одягу.
Зберігати одяг потрібно так, щоб він довгий час не втрачав своєї привабливості, а знайти потрібний наряд завжди було легко і швидко.
Але що це буде - кілька цвяхів, вбитих в стіну, або стильна і витончена підлогова вішалка? Вибір за вами.
Вішалка для одягу може стати не тільки функціональним предметом, але і значущим елементом інтер'єру, внісши в нього нотки певного стилю і шарму.
Розміри зовнішні: висота - 175см, глибина - 35см, ширина - 100см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Продається в розібраному вигляді.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1750 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
- Ціна: 16 532,84 ₴




