-32%

Шафа жалюзійна ШЖЛ-000101
70 008 ₴
47 605,44 ₴
- В наявності
- Код: ШЖЛ-000101
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев’яна жалюзійна шафа.
Розміри зовнішні: глибина - 55см, ширина - 70см, висота - 170см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1700 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Корпус | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 605,44 ₴







