
Тумба під телевізор ТТВ-000809
98 048 ₴
66 672,64 ₴
- В наявності
- Код: ТТВ-000809
Дерев’яна тумба під телевізор - це більше, ніж просто підставка.
Виріб привертає увагу своєю елегантністю і здатен допомогти в створенні неповторного стилю.
А ще знайдеться місце для різних предметів - як для декоративних, так і для практичних виробів домашнього вжитку.
Розміри зовнішні: глибина - 43см, ширина - 153см, висота - 76см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Масло+віск |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 760 мм |
| Глибина тумби | 430 мм |
| Ширина тумби | 1530 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
- Ціна: 66 672,64 ₴



