
Приліжкова тумба ПТМ-002007
26 517 ₴
18 031,56 ₴
- В наявності
- Код: ПТМ-002007
На сьогоднішній день не можливо уявити свою спальню без такого необхідного і функціонального предмету меблів, як тумбочка. Мініатюрний розмір не заважає їй блискуче справлятися зі своїм призначенням і виконувати різні функції - від зберігання гігієнічних предметів на своїх полицях, до підставки під приліжковий світильник.
Розміри зовнішні: глибина - 57см, ширина - 37см, висота - 66см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 66 см |
| Глибина тумби | 57 см |
| Ширина тумби | 37 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
- Ціна: 18 031,56 ₴



