
Будка для собаки БДК-00171201
28 731 ₴
19 537,08 ₴
- В наявності
- Код: БДК-00171201
Ваші домашні улюбленці дарують вам тепло, відданість і море позитивних емоцій, ви відповідаєте їм турботою і любов'ю. А ми подбали про їхній комфорт. Супер стильні і зручні будки, для ваших улюбленців!
Матеріал: дерево.
Розміри зовнішні: висота - 50см, ширина - 70см, глибина - 50см.
Покриття: акриловий лак
Матрац, підстилка в комплекті не йдуть.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Будка |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
- Ціна: 19 537,08 ₴




