
Стелаж над унітазом СУТ-000319
21 943 ₴
14 921,24 ₴
- В наявності
- Код: СУТ-000319
Дерев’яний підлоговий стелаж над унітазом.
Розміри зовнішні: висота - 155см, глибина - 25см, ширина - 63см.
Матеріал: дерево. Продається в розібраному вигляді.
Покриття: акрилова фарба.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Настінне кріплення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма полиці | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1550 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
- Ціна: 14 921,24 ₴





