
Тумба під раковину ТТУ-000712
31 881 ₴
21 679,08 ₴
- В наявності
- Код: ТТУ-000712
Дерев’яна тумба під раковину.
Більшість ванних кімнат в сучасних квартирах не відрізняються великою кількістю вільного простору. Мало хто може дозволити собі встановити зайві шафки для зберігання предметів гігієни і засобів для прибирання.
Саме з цієї причини тумба під раковину стане прекрасним варіантом, що дозволяє вигідно заощадити місце і використовувати утворений під умивальником простір.
Ще одним чимало важливим фактором є можливість приховати труби для підводу води. Таким чином, тумба стане не просто функціональною одиницею, а й декоративним елементом, що надає приміщенню ванної кімнати і туалету свою родзинку.
Розміри зовнішні: висота - 63см, глибина - 30см, ширина - 60см.
Матеріал: дерево. Продається в розібраному вигляді.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
- Ціна: 21 679,08 ₴


