
Тримач для туалетного паперу ДТБ-002853
2 694 ₴
1 831,92 ₴
- В наявності
- Код: ДТБ-002853
Настінний органайзер для туалетного паперу.
На стіну кріпиться за допомогою двох потайних кріплень.
Матеріал: дерево.
Покриття: акрилова фарба.
Розміри зовнішні: висота - 13см, ширина - 20см, глибина - 13см.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість рулонов | 1 |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 831,92 ₴









