
Лоток дерев'яний 20 * 40 * 4 см (ДВП)
15 496 ₴
10 537,28 ₴
- В наявності
- Код: ЦВТ-0301
Коли в будинку квітів більше ніж можуть вмістити підвіконня і виникає питання, чи потрібні квіти !? Звичайно потрібні! Вже сьогодні Ви можете вирішити проблему розміщення великої кількості квітів у себе в будинку. Підлогова підставка з натурального дерева, з легкістю розмістить на собі велику кількість Ваших рослин і стане гідним доповненням в інтер'єрі.
Продається в розібраному вигляді.
Розміри зовнішні: висота - 140см, глибина - 30см, ширина - 95см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 12 шт. |
| Висота підставки | 1400 мм |
| Глибина підставки | 300 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Місце експлуатації | Сад, Вулиця/ділянка, Будинок, Дача |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка для рослин |
| Ширина підставки | 950 мм |
- Ціна: 10 537,28 ₴









