
Кашпо на стійці КШС-104101
18 921 ₴
12 866,28 ₴
- В наявності
- Код: КШС-104101
Домашні квіти надають будинку особливий затишок, а індивідуальний стиль навіть самому скромному квітковому горщику надасть кашпо. З його допомогою будинок може перетворитися в маленький затишний квітучий сад.
Кашпо на стійці з натурального дерева, з легкістю розмістить велику кількість Ваших рослин.
Покриття: акриловий лак.
Розміри зовнішні: ширина - 37см, глибина - 37см, висота - 91см.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Кашпо |
| Встановлення | Підлогова |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: 12 866,28 ₴









