
Дерев’яне садове кашпо.
Для чого потрібні вуличні кашпо для квітів. Вони розставляють акценти на літній ділянці і прикрашають сад взимку. З квітковими вазонами навіть ділянка крихітного розміру буде виглядати на всі 100 і радувати око. Також з ними легко організувати додаткове озеленення в складних, у тому числі прохідних місцях, де взагалі немає землі, лише асфальт.
Розміри зовнішні: висота - 73см, ширина - 45см, глибина - 45см.
Матеріал: дерево.
Продається в розібраному на модуля вигляді. В комплекті всі гвинти саморізи. Процес складання займає декілька хвилин.
Покриття: рідкий віск.
Для експлуатації всередині приміщень та на вулиці.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кашпо |
| Встановлення | Підлогова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 9 566,92 ₴


