
Підставка для квітів ЦВТ-61061209
17 982 ₴
12 227,76 ₴
- В наявності
- Код: ЦВТ-61061209
Вже сьогодні Ви можете вирішити проблему розміщення великої кількості квітів у себе в будинку. Підлогова підставка з натурального дерева, з легкістю розмістить на собі пристойну кількість Ваших рослин.
Розміри зовнішні: висота - 90см, глибина - 22см, ширина - 79см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак. Для експлуатації всередині приміщень та на вулиці.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Висота підставки | 900 мм |
| Глибина підставки | 220 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Місце експлуатації | Сад, Вулиця/ділянка, Будинок, Дача |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка для рослин |
| Ширина підставки | 790 мм |
- Ціна: 12 227,76 ₴









