
Полиця настінна для квітів ЦВС-004209
6 447 ₴
4 383,96 ₴
- В наявності
- Код: ЦВС-004209
Настінна полиця для квітів з натурального дерева - надійна помічниця у створенні маленького ботанічного саду у вашому домі. Підкреслить індивідуальність інтер'єру і порадує своєю надійністю і функціональністю.
Покриття: акриловий лак.
Розміри зовнішні: висота - 60см, ширина - 40см, глибина - 15см.
Діаметр посадкового місця під горщик за запитом замовника (до 12см)
Матеріал: дерево.
Продається БЕЗ квіткових горщиків.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки підставки | стіна |
| Місткість горщиків | 9 шт. |
| Висота підставки | 600 мм |
| Глибина підставки | 150 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Місце експлуатації | Сад, Будинок, Дача |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка для рослин |
| Ширина підставки | 400 мм |
- Ціна: 4 383,96 ₴



