-32%

Набір 1х болтів, гайок, шайб М4 1100шт
7 275 ₴
4 947 ₴
- В наявності
- Код: МЛБ-000102
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мольберт настільний розкладний. Використовується для малювання в художніх школах, вищих навчальних закладах, на майстер-класах, в домашніх умовах. Мольберт зручно використовувати для малювання на природі: він компактний, легко складається і розкладається, його легко переносити. Виготовлений з натурального дерева - екологічно чистого матеріалу.
Матеріал: обв’язка і ніжки - сосна, площина для малювання - березова фанера. Проста, міцна і надійна конструкція. Всі кути заокруглені, гострих граней немає. Всі рухомі з'єднання на гвинтах (можна регулювати зусилля відкривання).
Розміри площини для малювання: ширина - 64см, висота - 44см. Розміри в складеному стані: довжина - 64см, ширина - 53см, висота - 7см. Розміри зовнішні: висота - 535/510/460/385 (в залежності від положення упору), ширина - 64см, глибина - 48см. Глибина нижньої полички 3см.
Вага: 2,3кг. Розміри мольберта дозволяють зберігати його в складеному вигляді не займаючи багато місця.
Покриття: акриловий лак.
Матеріал: обв’язка і ніжки - сосна, площина для малювання - березова фанера. Проста, міцна і надійна конструкція. Всі кути заокруглені, гострих граней немає. Всі рухомі з'єднання на гвинтах (можна регулювати зусилля відкривання).
Розміри площини для малювання: ширина - 64см, висота - 44см. Розміри в складеному стані: довжина - 64см, ширина - 53см, висота - 7см. Розміри зовнішні: висота - 535/510/460/385 (в залежності від положення упору), ширина - 64см, глибина - 48см. Глибина нижньої полички 3см.
Вага: 2,3кг. Розміри мольберта дозволяють зберігати його в складеному вигляді не займаючи багато місця.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.3 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість полотна | 1 |
| Висота | 70 |
| Довжина | 530 |
| Коліщатка | Немає |
| Максимальна довжина полотна | 530 мм |
| Максимальна ширина полотна | 640 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Підставка під палітру | Немає |
| Пілочка | Да |
| Тип мольберта | Настільний |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 640 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 947 ₴









