-32%

Мольберт настільний розкладний. Використовується для малювання в художніх школах, вищих навчальних закладах, на майстер-класах, в домашніх умовах. Мольберт зручно використовувати для малювання на природі: він компактний, легко складається і розкладається, його легко переносити. Виготовлений з натурального дерева - екологічно чистого матеріалу.
Матеріал: обв’язка і ніжки - сосна, площина для малювання - березова фанера, ручка джутова мотузка. Проста, міцна і надійна конструкція. Всі кути заокруглені, гострих граней немає. Всі рухомі з'єднання на гвинтах (можна регулювати зусилля відкривання).
Основні відмінності від мольберта "Моне А3": додані додаткові ребра жорсткості, є мотузкова ручка для перенесення, додані пластикові ніжки, додані фіксатори, що виключають можливість випадкового розкриття мольберта під час перенесення.
Розміри площини для малювання: ширина - 45см, висота - 31см. Розміри в складеному стані: довжина - 45см, ширина - 39см, висота - 7см. Розміри зовнішні: висота - 385/360/310 (в залежності від положення упору), ширина - 45см, глибина - 34см. Глибина нижньої полички 3см.
Вага: 1,5кг. Розміри мольберта дозволяють зберігати його в складеному вигляді не займаючи багато місця.
Виріб відшліфовано і не вкрито лакофарбовим покриттям.
Матеріал: обв’язка і ніжки - сосна, площина для малювання - березова фанера, ручка джутова мотузка. Проста, міцна і надійна конструкція. Всі кути заокруглені, гострих граней немає. Всі рухомі з'єднання на гвинтах (можна регулювати зусилля відкривання).
Основні відмінності від мольберта "Моне А3": додані додаткові ребра жорсткості, є мотузкова ручка для перенесення, додані пластикові ніжки, додані фіксатори, що виключають можливість випадкового розкриття мольберта під час перенесення.
Розміри площини для малювання: ширина - 45см, висота - 31см. Розміри в складеному стані: довжина - 45см, ширина - 39см, висота - 7см. Розміри зовнішні: висота - 385/360/310 (в залежності від положення упору), ширина - 45см, глибина - 34см. Глибина нижньої полички 3см.
Вага: 1,5кг. Розміри мольберта дозволяють зберігати його в складеному вигляді не займаючи багато місця.
Виріб відшліфовано і не вкрито лакофарбовим покриттям.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.5 кг |
| Місткість полотна | 1 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип мольберта | Настільний |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Коліщата | Ні |
| Максимальная длина холста | 305 мм |
| Максимальная ширина холста | 450 мм |
| Підставка під палітру | Ні |
| Поличка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 149,36 ₴









