-32%

Ящик-переноска для інструментів ЯДИ-300409
2 366 ₴
1 608,88 ₴
- В наявності
- Код: ЯДИ-300409
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прекрасний спосіб організувати все необхідне для господарського чоловіка в одному місці. Міцний і якісний. Зручний під час перенесення.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Розміри зовнішні: глибина - 15см, ширина - 30см, висота - 25см, висота бортиків - 10см, товщина фанери 8 мм.
Вага: 1,1кг.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Розміри зовнішні: глибина - 15см, ширина - 30см, висота - 25см, висота бортиків - 10см, товщина фанери 8 мм.
Вага: 1,1кг.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фанера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608,88 ₴




