-32%

Підніжка для гітариста ГТП-000306
5 720 ₴
3 889,60 ₴
- В наявності
- Код: ГТП-000306
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна підніжка для гітариста.
Розміри зовнішні: ширина - 17см, довжина - 33см, висота - 18см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка для ніг |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Максимальна висота | 18 см |
| Мінімальна висота | 13 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина підставки | 35 см |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 889,60 ₴





