
Поштова скринька ПЧТ-000512
14 245 ₴
9 686,60 ₴
- В наявності
- Код: ПЧТ-000512
Дерев'яна поштова скринька.
Одним з найважливіших елементів будь-якого будинку є поштова скринька.
Акуратна, стильна, виготовлена з міцних, екологічно чистих і надійних матеріалів поштова скринька, не тільки служить за своїм основним призначенням, вона також безсумнівно є окрасою інтерьєру.
Розміри зовнішні: висота - 36см, глибина - 13см, ширина - 48см.
Матеріал: дерево.
Покриття: рідкий віск.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Наявність замку | Так |
| Тип завантаження кореспонденції | через проріз у фасадній частині секції |
| Тип корпусу | Цілісний (суцільнозварний) |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 480 мм |
- Ціна: 9 686,60 ₴



