-32%

Органайзер для ниток НТК-000714
5 639 ₴
3 834,52 ₴
- В наявності
- Код: НТК-000714
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У кожного, хто займається улюбленою справою є бажання сконцентруватися на роботі не відволікаючись на зайві, що відбирають час дії. Людина займається шиттям, рано чи пізно приходить до того, що ниток стає величезна кількість і вони з часом займають весь вільний простір, а коли потрібно швидко знайти необхідну котушку з певним кольором нитки, доводиться перебирати десяток коробочок і пакетиків в яких вони зберігаються. Як правило робоче місце швачки вдома дуже обмежене в розмірах, та й багато швейних майстерень не завжди можуть похвалитися зайвим вільним простором. Є можливість правильно і зручно організувати сотні котушок і звільнити робочий простір завдяки підставкам і органайзерам для котушок і швейних приладдя! Це значно спростить процес пошуку, кожна котушка займе своє місце, а Ви заощадите час.
Матеріал: дерево.
Розміри зовнішні: висота - 44см, ширина - 34см, глибина - 28см.
Кількість стрижнів під нитки - 48шт.
Відстань між стрижнями: 33мм.
Вага: 1,4кг.
Покриття: акриловий лак.
Матеріал: дерево.
Розміри зовнішні: висота - 44см, ширина - 34см, глибина - 28см.
Кількість стрижнів під нитки - 48шт.
Відстань між стрижнями: 33мм.
Вага: 1,4кг.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 435 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для швейних приналежностей |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Стан | Нове |
| Тип | Органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 834,52 ₴









