-32%

Набір 4х болтів, гайок, шайб М4-М8 2288шт
3 519 ₴
2 392,92 ₴
- В наявності
- Код: НТК-322900
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальний варіант для будь-якої швачки настінний органайзер для ниток. Займає мінімум простору в приміщенні, дозволяючи розмістити на собі величезну кількість котушок.
Матеріал: дерево.
Розміри зовнішні: висота - 35см, ширина - 36см, глибина - 6см.
Кількість стрижнів під нитки - 32шт.
Висота стрижня - 6см.
Відстань між стрижнями: 35мм.
Вага: 1кг.
На стіну кріпиться за допомогою двох потайних кріплень.
Виріб відшліфовано і не оброблено лакофарбовим покриттям.
Матеріал: дерево.
Розміри зовнішні: висота - 35см, ширина - 36см, глибина - 6см.
Кількість стрижнів під нитки - 32шт.
Висота стрижня - 6см.
Відстань між стрижнями: 35мм.
Вага: 1кг.
На стіну кріпиться за допомогою двох потайних кріплень.
Виріб відшліфовано і не оброблено лакофарбовим покриттям.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для швейних приналежностей |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Стан | Нове |
| Тип | Органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 392,92 ₴









