-32%

Дошка для тіста ДСТ-43640200
2 043 ₴
1 389,24 ₴
- В наявності
- Код: ДСТ-43640200
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бортики на робочій стороні дошки не дають борошну розсипатися по всьому столу. В процесі розкочування тісто не прилипає до дошки, на відміну від ламінованих поверхонь кухонних столів, на яких борошно розподіляється купками і тісто прилипає. Дошка дуже легка якісна, і міцна. Крім того, не потрібно мити і відшкрябувати прилиплі і присохлі шматочки тіста від дорогого столу або кухонної стільниці.
Матеріал: бортики - сосна, робоча поверхня - шліфована фанера 4 мм.
Розміри зовнішні: 43х64см. Висота бортиків 25мм, ширина - 2см.
Виріб відшліфовано і не оброблено лакофарбовим покриттям. Робоча сторона без сучків і дефектів, на неробочому боці допускаються зашпакльовані сучки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дошка для розкачування тіста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389,24 ₴




