
Піднос дерев'яний ПДС-000905
4 430 ₴
3 012,40 ₴
- В наявності
- Код: ПДС-000905
Дуже зручна річ, а також - ідея для подарунка! Проста, міцна і надійна конструкція.
Матеріал: ручки - сосна, бортики - березова фанера 9мм, стільниця - березова фанера 4 мм.
Розміри зовнішні: довжина - 59см, ширина - 33см, висота - 8см. Висота бортика - 4см.
Вага: 1кг.
Виріб відшліфовано і не оброблено лакофарбовим покриттям.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | шліфований, екологічно чистий, Ручна робота |
- Ціна: 3 012,40 ₴









