Дерев’яна підставка для яєць, допоможе зберегти крихку шкаралупу в цілості й при цьому стане оригінальним доповненням в декорі вашої кухні. У підготовці до великодніх свят, підставка стане справжньою знахідкою для створення композицій з яєць і в оформленні великоднього кошика.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак. Деталі виробу між собою склеєні водостійким клеєм і скріплені шпильками і скобами.
Розміри зовнішні: висота - 11см, ширина - 35см, довжина - 16см.
Ціна за 1 лоток !!!!
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість яєць | 12 шт. |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Дерево |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 296,36 ₴







