
Підставка для десертів КИП-130912
1 631 ₴
1 109,08 ₴
- В наявності
- Код: КИП-130912
Підставка для десертів, печива, капкейків та інших солодощів.
Ви готуєтеся до виставки кондитерської продукції або облаштовуєте вітрину свого кафе, магазину, можливо ви любите дивувати близьких оригінальною подачею? А може, для майбутнього заходу вам потрібно пристосування, щоб красиво поставити свої невеликі (або великі) шедеври? Ми пропонуємо вам спеціальні стенди та підставки, призначені для розміщення тортів, мафінів або капкейків. Вони відмінно підійдуть для розміщення ваших кондитерських виробів і дозволять зробити це максимально акуратно, чого зазвичай і хочуть домогтися і початківці, і професійні кондитери.
Розміри зовнішні: висота - 13см, ширина - 10см, глибина - 10см.
Матеріал: дерево.
Виріб відшліфовано і покрито акриловою фарбою.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Немає |
| Тип | Підставка для десертів |
- Ціна: 1 109,08 ₴



