-32%

Винна стійка.
Розміри зовнішні: висота - 70см, глибина - 25см, ширина - 45см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Місткість пляшок | 20 шт. |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Розташування пляшки | Горизонтальне |
| Спосіб розміщення пляшки | Індивідуальний осередок |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Застосування | Універсальне |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 447,52 ₴









