
Шафа настінна ШФН-003801
46 512 ₴
31 628,16 ₴
- В наявності
- Код: ШФН-003801
Дерев’яна настінна шафа.
Організація робочого простору будинку надзвичайно важлива для зручності господині.
Основні функції навісних конструкцій:
- економія простору , що особливо актуально при невеликій площі приміщення;
- гарантія порядку в робочій зоні;
- ергономіка простору.
Розміри зовнішні: висота - 75см, ширина - 55см, глибина - 25см.
Тип установки: настінний.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | двостулковій |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
- Ціна: 31 628,16 ₴


