
Органайзер для краваток ОГА-251201
8 770 ₴
5 963,60 ₴
- В наявності
- Код: ОГА-251201
Дерев’яний органайзер для краваток.
Розміри зовнішні: висота - 9см, глибина - 50см, ширина - 50см. Внутрішні розміри: 9х9см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Органайзер |
- Ціна: 5 963,60 ₴




