
Книжковий стелаж КПС-500524
40 860 ₴
27 784,80 ₴
- В наявності
- Код: КПС-500524
Дерев’яний книжковий стелаж.
Книжковий стелаж або полички - це меблі, які повинні бути в кожному будинку. Вони незамінні для тих, хто любить читати і дбайливо ставиться до книг. Полиця допоможе функціонально розташувати всі книги і забезпечить всі умови для їх зберігання. Більш того, правильно підібраний книжковий стелаж або полички стануть безумовною прикрасою будь-якого інтер'єру.
Тип установки: підлоговий.
Матеріал: дерево.
Розміри зовнішні: ширина - 70см, висота - 141см, глибина - 22см.
Покриття: акрилова фарба.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1410 мм |
| Глибина стелажу | 220 мм |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
- Ціна: 27 784,80 ₴



