
Декоративна рама ДРР-200101
16 107 ₴
10 952,76 ₴
- В наявності
- Код: ДРР-200101
Дерев’яна декоративна рама.
Імітація вікна в інтер'єрі дозволяє відкрити дверцята в нову реальність, не схожу на ту, яка оточує нас кожен день. Звичайно ж, помацати і спробувати на смак ми її не зможемо, але насолодитися візуально цілком реально, а цього більш ніж достатньо.
Продається без дзеркала!!! На стіну кріпиться за допомогою двох потайних кріплень.
Покриття: акриловий лак.
Матеріал: дерево.
Розміри зовнішні: висота - 53см, глибина - 4см, ширина - 40см. Посадочне місце під дзеркало: 37х50см.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 10 952,76 ₴









