Дерев’яна тумба.
Тумба є універсальним предметом меблів, бо при оформленні інтер'єру будинку або квартири для неї знайдеться місце практично в кожній кімнаті.
Тумба використовуються для зберігання багатьох речей. Призначення у неї може бути кардинально різним в залежності від місця розташування.
Доречною вона буде в таких приміщеннях:
- Коридор. Тут тумбочка виконує функцію місця для зберігання взуття. На верхню поверхню ставлять вази, рамки з фото або кладуть сумку, ключі при вході в будинок.
- Вітальня потребує предмет меблів для розташування телевізора і супутньої техніки.
- Спальня. На приліжкову тумбу ставлять настільну лампу, всередині зберігають речі, які можуть знадобитися перед сном або відразу після пробудження.
Розміри зовнішні: висота - 70см, глибина - 35см, ширина - 65см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Покриття | Масло+віск |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Тип мебели | тумба |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота тумби | 700 см |
| Глибина тумби | 350 см |
| Полиці | натуральне дерево |
| Ширина тумби | 650 см |
- Ціна: 24 845,84 ₴










