-32%

Тримач для туалетного паперу ДТБ-000107
6 051 ₴
4 114,68 ₴
- В наявності
- Код: ДТБ-000107
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравий смішний декор туалетної кімнати, будинки, на дачі, в дитячий садок і інших громадських закладах, грізний, але симпатичний пірат Джон Сільвер.
Передня панель фіксується магнітним замком. Папір закріплюється на круглій перемичці, яка легко витягується.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Розміри зовнішні: висота - 21см, ширина - 17см, глибина - 14см.
Вага: 1кг.
Передня панель фіксується магнітним замком. Папір закріплюється на круглій перемичці, яка легко витягується.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Розміри зовнішні: висота - 21см, ширина - 17см, глибина - 14см.
Вага: 1кг.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1000 г |
| Місткість рулонов | 1 |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тематика малюнка/форми | Казки, мультфільми |
| Форма | Прямокутна |
| Колір покриття | Венге |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 114,68 ₴









