
Будиночок для кішки ДДК-0001406
37 708 ₴
25 641,44 ₴
- В наявності
- Код: ДДК-0001406
Дерев’яний будиночок для кішки.
Ваші домашні улюбленці дарують вам тепло, відданість і море позитивних емоцій, ви відповідаєте їм турботою і любов'ю. А ми подбали про їхній комфорт. Супер стильні і зручні будиночки, для ваших улюбленців!
Розміри зовнішні: висота - 50см, глибина - 55см, ширина - 55см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Матрац, підстилка в комплекті не йдуть.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 25 641,44 ₴






