
Стійка-вішалка для підлоги СШВ-000302
10 501 ₴
7 140,68 ₴
- В наявності
- Код: СШВ-000302
Дерев’яна підлогова стійка-вішалка для ванної.
Правильно і якісно оформити простір у ванній кімнаті допоможуть різні функціональні аксесуари. Одним з таких аксессуарів є вішалка для рушників і одягу в ванну. На ній комфортно розміщувати рушники, банні халати та інший одяг, без ризику, що вони зірвуться з гачка і впадуть на вологу підлогу в той час, коли ви приймаєте ванну або душ.
Розміри зовнішні: висота - 83см, глибина - 27см, ширина - 58см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: 7 140,68 ₴






