-32%

Тримач для туалетного паперу ДТБ-002511
6 873 ₴
4 673,64 ₴
- В наявності
- Код: ДТБ-002511
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий органайзер для туалетного паперу.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Розміри зовнішні: висота - 60см, ширина - 17см, глибина - 17см.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість рулонов | 2 |
| Висота | 630 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Так |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 673,64 ₴






