
Полиця над унітазом ПУТ-001612
17 398 ₴
11 830,64 ₴
- В наявності
- Код: ПУТ-001612
Настінна дерев’яна полиця над унітазом.
Маленькі приміщення потребують грамотної організації простору.
В туалеті часто зберігаються гігієнічні предмети і побутова хімія.
Полиці над унітазом дозволяють скласти все потрібне компактно, не займаючи занадто багато простору.
Розміри зовнішні: висота - 73см, глибина - 16см, ширина - 49см.
Матеріал: дерево.
На стіну кріпиться за допомогою потаємних кріплень.
Продається в зібраному стані.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма полиці | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
- Ціна: 11 830,64 ₴






