
Стелаж над пральною машиною ССМ-101501
25 242 ₴
17 164,56 ₴
- В наявності
- Код: ССМ-101501
Дерев’яний підлоговий стелаж-надбудова над пральною машиною.
Установка стелажа над пральною машиною - оригінальне і нестандартне рішення, що має велику кількість переваг.
Практичність і функціональність. На стелажах зручно розміщувати необхідні засоби (миючі засоби, пральні порошки, рушники, шампуні).
Завдяки такому стелажу є можливість вигідно розвантажити інтер'єр. Стелаж над пральною машиною легко замінить навісну шафу, консольні полиці, підлогову тумбу.
Виходячи з особливостей розміщення пральної машинки, стелаж можна розташувати у ванній кімнаті, на кухні, в коморі, передпокої або коридорі. Де б він не був встановлений, створить додаткове місце для зберігання необхідних речей.
Розміри зовнішні: висота - 112см, глибина - 60см, ширина - 100см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Продається в розібраному вигляді. Процес збирання дуже простий і не займає багато часу. В комплекті гвинти і ключ для збирання.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Форма етажерки | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
- Ціна: 17 164,56 ₴









