
Полиця настінна для квітів ЦВС-003709
5 663 ₴
3 850,84 ₴
- В наявності
- Код: ЦВС-003709
Настінна полиця для квітів з натурального дерева - надійна помічниця у створенні маленького ботанічного саду в вашому домі. Доповнить індивідуальність інтер'єру і порадує своєю надійністю і функціональністю.
На стіну кріпиться за допомогою двох потайних кріплень.
Продається в зібраному стані.
Покриття: акриловий лак.
Розміри зовнішні: висота - 42см, ширина - 42см, глибина - 14см.
Розміри зовнішні ящика: висота - 11см, ширина - 18см, глибина - 11см.
Матеріал: дерево.
Продається БЕЗ квіткових горщиків.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки підставки | стіна |
| Місткість горщиків | 1 шт. |
| Висота підставки | 420 мм |
| Глибина підставки | 140 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Місце експлуатації | Сад, Будинок, Дача |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка для рослин |
| Ширина підставки | 420 мм |
- Ціна: 3 850,84 ₴





