
Поштова скринька ПЧТ-000203
7 190 ₴
4 889,20 ₴
- В наявності
- Код: ПЧТ-000203
Дерев’яна поштова скринька.
Одним з найважливіших елементів будь-якого будинку є поштова скринька.
Акуратний, стильний, виготовлений з міцних, екологічно чистих і надійних матеріалів поштову скриньку не тільки служить за своїм основним призначенням, він також безсумнівно є окрасою простору.
Розміри зовнішні: висота - 25см, глибина - 13см, ширина - 38см.
Матеріал: дерево.
Покриття: рідкий віск.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Наявність замку | Так |
| Тип завантаження кореспонденції | через проріз у фасадній частині секції |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 4 889,20 ₴






