
Підставка для квітів ЦВТ-001155
5 531 ₴
3 761,08 ₴
- В наявності
- Код: ЦВТ-001155
Підлогова підставка для квітів, не тільки допоможе прикрасити інтер'єр вашого будинку, але і вирішить проблему розміщення великих квіткових горщиків на підлозі. Завдяки підставці на дорогому підлоговому покритті не залишаться брудні кола і вм'ятини, від яких дуже важко позбутися надалі. Підставка продається в напіврозібраному стані.
Розміри зовнішні: висота - 29см, глибина - 30см, ширина - 86см.
Кількість полиць - 3шт.
Вага: 3,2кг.
Покриття: акрилова фарба
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Вага підставки | 3.2 кг |
| Місткість горщиків | 3 шт. |
| Висота підставки | 290 мм |
| Глибина підставки | 300 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Місце експлуатації | Сад, Вулиця/ділянка, Будинок, Дача |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка для рослин |
| Ширина підставки | 860 мм |
- Ціна: 3 761,08 ₴






