-32%

Етажерка розбірна МЕБ-702801
21 811 ₴
14 831,48 ₴
- В наявності
- Код: МЕБ-702801
+380 (50) 141-21-28
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна розбірна етажерка. Відмінний варіант для дитячої кімнати, прекрасно розмістить на собі величезну кількість іграшок. У передпокої послужить прекрасною взуттєвою полицею. На балконі, терасі або в вітальні, у ванній кімнаті або на кухні, в будь-якому куточку вашого будинку етажерка займе гідне місце.
Розміри зовнішні: висота - 170см, глибина - 45см, ширина - 70см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Розміри зовнішні: висота - 170см, глибина - 45см, ширина - 70см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: https://chale.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Фарбування доступне в кольори, представлені на палітрі. Назву кольору вкажіть в коментарях до замовлення.
Зверніть увагу: деякі кольори, збільшують ціну виробу на вказаний у палітрі відсоток!
КОЛЬОРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ВИРОБУ

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ярусів етажерки | 6 |
| Покриття | Масло+віск |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 1700 мм |
| Глибина етажерки | 450 мм |
| Ширина етажерки | 700 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | натуральне дерево |
| Полиці етажерки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 831,48 ₴








